خانه » گوشی های ویندوزی » اخبار ویندوز موبایل » مایکروسافت فایل های زیر سیستمی اندروید را در بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل برداشته است!

مایکروسافت فایل های زیر سیستمی اندروید را در بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل برداشته است!

مایکروسافت، چند روز پیش بیلد ۱۰۵۴۹.۴ ویندوز ۱۰ موبایل را برای اینسایدر های دسته Fast منتشر کرد. این بیلد جدید بهبود های بسیاری داشته و برخی ویژگی های جدید را نیز به همراه دارد و یکی از بارز ترین آن ها امکان تغییر اندازه متون سیستم عامل است که در نوع خود بسیار جالب به نظر می رسد. اما در کنار تمامی این موارد، مایکروسافت فایل های زیر سیستمی اندروید را در بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل برداشته است.

در کنار تمامی ویژگی های جالب ویندوز ۱۰ موبایل، یکی از ویژگی هایی که کاربران علاقه بیشتری به آن دارند امکان اجرای نرم افزار های پورت شده اندروید به واسطه پروژه آستوریا است. پروژه آستوریا یک ابزار است که توسط مایکروسافت برای توسعه دهندگان ایجاد شده تا آن ها بتوانند به کمک این ابزار جدید، نرم افزار های اندرویدی خود را تنها با ایجاد تغییراتی اندک برای ویندوز ۱۰ موبایل پورت کنند. پیش تر نیز با لو رفتن برخی ابزار این پروژه، کاربران توانستند برخی نرم افزار های اندروید را بر روی ویندوز ۱۰ موبایل اجرا کنند.

اما مایکروسافت در یک اقدام عجیب، فایل های زیر سیستمی اندروید را در بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل برداشته است و این در حالیست که فایل های زیر سیستمی اندروید در شبیه ساز (امولاتور) بیلد ۱۰۵۶۳ ویندوز ۱۰ موبایل حضور دارند. به نظر می رسد که مایکروسافت فایل های زیر سیستمی اندروید را در بیلد بعدی ویندوز ۱۰ موبایل نیز قرار ندهد و به همین جهت پروژه آستوریا ممکن است که در بیلد بعدی ویندوز ۱۰ موبایل قابل lumia_950_continuumاستفاده نباشد. وب سایت WindowsBlogItalia به عنوان اولین مرجعی که این خبر را منتشر کرده، اعلام کرد ممکن است یکی از دلایل برداشته شدن فایل های زیر سیستمی اندروید در این بیلد، تهدید آمیز بودن آن ها باشد. البته این تهدید آمیز بودن به معنای آن است که طرفداران پلتفرم موبایل مایکروسافت با دیدن این فایل های زیر سیستمی اندروید نگرانی هایی در خصوص اجرای نرم افزار های اندروید در ویندوز ۱۰ موبایل در آن ها ایجاد می شود. اما برخی دیگر از منابع می گویند که این برداشته شدن فایل های زیر سیستمی موقتی است.

نظر شما در این خصوص چیست؟

درباره جوادی محب »

هنوز در سفرم ...

کلیک کنید

ویژگی های جدید بیلد ۱۰۵۷۲ ویندوز ۱۰ موبایل را بشناسیم

مایکروسافت دقایقی پیش بیلد ۱۰۵۷۲ ویندوز ۱۰ موبایل را برای اینسایدر های دسته Fast منتشر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *