خانه » اخبار مرتبط » ویدیوی تبلیغاتی لو رفته از قابلیت کانتینیوم، ویژگی های آن را نشان می دهد!

ویدیوی تبلیغاتی لو رفته از قابلیت کانتینیوم، ویژگی های آن را نشان می دهد!

در سال جاری میلادی، مایکروسافت یکی از برترین ویژگی های ویندوز ۱۰ موبایل که با نام کانتینیوم آن را می شناسیم را معرفی کرد. با استفاده از قابلیت کانتینیوم، کاربران می توانند کیبورد و ماوس خود را به گوشی متصل کرده و گوشی را نیز به یک مانیتور از طریق داک کانتینیوم و یا به صورت بی سیم متصل کنند و از گوشی خود درست به مانند یک رایانه شخصی استفاده کنند!

وقتی که کاربر با استفاده از این قابلیت گوشی خود را به مانیتور متصل می کند، نرم افزار های یونیورسال ویندوز ۱۰ مانند مجموعه آفیس، به شکل دسکتاپ اجرا می شوند و تجربه ای کامل را در اختیار شما قرار می دهند. علاوه بر این ها، قابلیت کانتینیوم به کاربران اجازه می دهد که همزمان در کنار استفاده از این ویژگی، از گوشی خود نیز استفاده کنند که بسیار جالب به نظر می رسد. امروز، ویدیویی تبلیغاتی از قابلیت کانتینیوم لو رفته است که در آن به برخی ویژگی های این قابلیت اشاره شده است. در زیر می توانید این ویدیو تبلیغاتی را مشاهده کنید:

دانلود ویدیو | دانلود با کیفیت HD

همان طوری که دیدید، ویدیو تبلیغاتی کانتینیوم، ساده و بسیار خوب است. امیدواریم که مایکروسافت در آینده نزدیک ویدیو های تبلیغاتی بیشتری را از این قابلیت و یا دیگر قابلیت های ویندوز ۱۰ موبایل منتشر کند تا بتوانیم با ابعاد مختلف آن بیشتر آشنا شویم. همان طوری که پیش تر نیز گفته شد، تنها سه گوشی جدید لومیا ۹۵۰، لومیا ۹۵۰XL و ایسر Jade Primo از قابلیت کانتینیوم پشتیبانی می کنند. این سه گوشی جدید در آستانه عرضه قرار دارند و هنگامی که عرضه شوند می توانیم قابلیت کانتینیوم و کارکرد آن را از نزدیک مشاهده کنیم. این قابلیت یکی از ویژگی های برتر ویندوز ۱۰ موبایل است که می تواند توسعه دهندگان را تشویق کند تا نرم افزار های خود را به صورت یونیورسال برای پلتفرم ویندوز توسعه دهند.

نظر شما در خصوص قابلیت کانتینیوم چیست؟

درباره جوادی محب »

هنوز در سفرم ...

کلیک کنید

ویندوز فون ۸.۱ در مقابل بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل؛ کدام یک سریع تر است؟

مایکروسافت در مرداد ماه سال جاری، نسخه نهایی ویندوز ۱۰ را به صورت رسمی منتشر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *