خانه » اخبار مرتبط » به زودی می توانید از طریق ویندوز ۱۰ دسکتاپ، SMS های ویندوز ۱۰ موبایل را ارسال کنید!

به زودی می توانید از طریق ویندوز ۱۰ دسکتاپ، SMS های ویندوز ۱۰ موبایل را ارسال کنید!

چندی پیش مایکروسافت بیلد ۱۰۵۶۵ ویندوز ۱۰ دسکتاپ را برای اینسایدر های دسته Fast منتشر کرد. مایکروسافت در بیلد ۱۰۵۶۵ یک سری تغییرات جدید را اعمال کرده است که بیشتر این تغییرات در کرتانا دیده می شوند. گویا یکی از قابلیت های جدید این دستیار صوتی ارسال SMS در ویندوز ۱۰ موبایل از طریق ویندوز ۱۰ دسکتاپ است!

به نظر می رسد که مایکروسافت به زودی این امکان را فراهم می آورد تا کاربران ویندوز ۱۰ موبایل بتوانند از طریق ویندوز ۱۰ دسکتاپ SMS ارسال کنند! این شرکت در بیلد ۱۰۵۶۵ ویندوز ۱۰ دسکتاپ قابلیت جدیدی را به کرتانا اضافه کرده است که با دستور “Send SMS” کار می کند. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا از طریق ویندوز ۱۰ دسکتاپ، SMS های خود را ارسال کنید. به عبارت دیگر، برای ارسال SMS در ویندوز ۱۰ موبایل حتماً نیازی نیست که گوشی را در دست بگیرید و پیام ارسال کنید! می توانید با استفاده از کرتانای ویندوز ۱۰ دسکتاپ و قابلیت همگام سازی اکانت مایکروسافت، SMS های خود را ارسال کنید!

این قابلیت در حال حاضر در بیلد ۱۰۵۴۹ ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس نیست اما وب سایت WinBeta تایید کرده است که ویژگی نام برده در بیلد های سری ۱۰۵۶x و یا جدید تر ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است که در حال حاضر تنها می توان از طریق کرتانا SMS ها را ارسال کرد اما ممکن است که مایکروسافت در آینده نزدیک این قابلیت را به نرم افزار پیام رسان در ویندوز ۱۰ اضافه کند تا کاربران بتوانند راحت تر SMS ها را ارسال کنند. این ویژگی یکی از بهترین های چند وقت اخیر است و به زودی به ویندوز ۱۰ موبایل خواهد آمد.

نظر شما در این خصوص چیست؟

درباره جوادی محب »

هنوز در سفرم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *